Неділя, 20.09.2020, 09:47
Кафедра фінансів Буковинської Державної Фінансової Академії
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу

БРЕЙН-РИНГ

У сучасному світі економічна освіта займає чільне місце, тому постійно  зростають вимоги до неї.  Для покращення якості засвоєння знань викладачі кафедри фінансів застосовують окрім традиційних, ще і активні методи та форми навчання. 3 метою підвищення інтересу до знань, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обґрунтовувати та відстоювати свої думки  необхідно урізноманітнювати навчальний процес. Важливе місце серед активних форм вивчення економічних дисциплін посідає гра. Саме під час гри студенти активізують пізнавальну діяльність, розвивають навики здорової конкурентної боротьби та  бажання перемогти.

У рамках роботи гуртка «Фінансист» 31 березня 2011 року викладачами кафедри фінансів, за підтримки студентського профкому, проведена інтелектуальна гра брейн-ринг з дисципліни «Фінанси» серед студентів першого курсу факультету підготовки молодших спеціалістів, які навчаються за напрямком підготовки «Фінанси і кредит».

Брейн-ринг розпочався із вибору членів журі та оголошення правил гри. Головою обрано декана факультету підготовки молодших спеціалістів к.ф-м.н., Н.К. Крамар.  Також до складу журі увійшли старший викладач кафедри фінансів В.М. Діденко, асистент кафедри фінансів О.С. Попова та член студентської профспілки БДФА, іменний стипендіат Верховної Ради України М.І. Арич.


У грі взяли участь 5 команд: ФК-101 «Копійка», ФК-102 «Ерудити», ФК-103 «Максимум»,  ФК-  104 «Сеньораж» та ФК- 105 «¥€$».

Члени журі розпочали свою роботу із  оцінювання творчої частини: назви команди, девіза,  емблеми та  плакату. Окрім того, протягом  гри стежили за дотриманням правил та визначали переможців.


Інтелектуальна гра брейн-ринг складалась з  трьох  турів, загалом  чотири гри, оскільки кількість команд була непарною. На першому етапі всі команди розв’язували кросворд. За результатами  роботи, команда, яка найшвидше і правильно виконала завдання одразу перейшла у другій тур.


Далі протягом гри команди парами зустрічались у інтелектуальному двобої.


Цікавою для всіх присутніх виявилась гра «Сонце». Командам роздали аркуші паперу, на яких зображене сонце з вісьма променями. Зміст завдання полягав у тому, що на кожному промені необхідно було написати  термін чи  поняття з теми «Бюджет і бюджетна система».

Суді визначили переможця після ретельної та об’єктивної перевірки робіт.


У фіналі зустрілись найдостойніші гравці, які варті того, щоб позмагатись за звання кращої команди. Цікаві запитання  ведучого  дозволи оцінити ерудованість та рівень знань студентів. Гострі моменти в грі  показали вміння  обґрунтовувати та відстоювати свою думку.  Отже, результати гри: 1-е місце – ФК- 104 «Сеньораж»; 2-е місце – ФК- 105 «¥€$»; 3-е місце – ФК-101 «Копійка»; 4-е місце  розділили студенти груп ФК-102 «Ерудити» та ФК-103 «Максимум».

Під час нагородження почесними грамотами були відзначені не тільки команди, які зайняли призові місця, а і найактивніші учасники гри.


Наприкінці гри ведучий подякував та побажав успіхів і учасникам, і присутнім. Обмін знаннями та досвід здорової  конкурентної боротьби є вкрай важливим  для отримання знань та високого професійного зростання у майбутньому.


Новини кафедри
Пошук
Фінансові новини
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz