Четвер, 29.10.2020, 06:28
Кафедра фінансів Буковинської Державної Фінансової Академії
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Форма входу

                                    

Нещодавно було презентовано монографію «Шляхи реформування бюджетної системи України інноваційних засадах» за загальною редакцією д.е.н., професора, міністра фінансів України, заслуженого економіста України, лауреата Державної премії у галузі науки і техніки Федора Олексійовича Ярошенка.

До складу авторського колективу увійшли викладачі кафедри, а саме: д.е.н., професор В.В. Прядко, к.е.н., в.о. доцента  Е.О.Юрій, старший викладач В.М.Діденко, керівник Центру післядипломної та заочної освіти М.В.Карвацький

У монографії розкрито якісні характеристики бюджетної системи України на сучасному етапі її розвитку, окреслено засади законодавчого регулювання бюджетної сфери, вказано на тісний зв'язок економічних та фінансових аспектів стратегічного реформування національного економічного комплексу.

Суттєвим фактором монографії є виокремлення у процесах реформування бюджетних систем їх інноваційної складової. Такий підхід не лише відповідає загальносвітовим тенденціям, а й свідчить про наполегливість України у вирішенні питань імплементації кращого світового досвіду у власну бюджетно-фінансову практику.

Щоб переконати читацький загал у незворотності фундаментальних трансформацій у фінансовій сфері, автори детально обґрунтували пріоритети національної програми «Перезавантаження системи державних фінансів України на інноваційних засадах». Такий гносеологічний крок є унікальним у вітчизняній економічній науці і свідчить про її здатність до глибинного самооновлення на принципах системності, об'єктивності та прогностичного моделювання.

Іншим беззаперечним аргументом затребуваності та своєчасності пропонованого монографічного дослідження є наведений у ньому аналітичний огляд міжнародної практики бюджетного реформування, а також – інноваційних механізмів адаптації фінансових систем провідних країн світу до загроз та викликів, детермінованих світовою фінансово-економічною кризою.

Видання розраховане на державних службовців, фахівців сфери державних фінансів, науково-педагогічних працівників, студентів, усіх зацікавлених осіб, чия діяльність пов'язана з участю у бюджетних процесах країни.

Новини кафедри
Пошук
Фінансові новини
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz