Неділя, 20.09.2020, 10:27
Кафедра фінансів Буковинської Державної Фінансової Академії
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу

Зустріч студентів академічних груп  ФК-201, ФК-202  та  ФК-203 з практичними працівниками Управління Державного казначейства у м. Чернівці


Формування висококваліфікованого фахівця починається з перших днів навчання і є основним завданням  педагогічних працівників вищого навчального закладу. Вивчення студентами дисципліни «Казначейська справа» стало важливим етапом на шляху реалізації цього завдання.  Навчальна програма дисципліни передбачає опанування основ функціонування казначейської системи України, основних нормативних актів, що регламентують діяльність органів казначейства в процесі  касового виконання бюджетів, обслуговування державних цільових фондів і т.д. В кінці навчального року студенти будуть проходити виробничу практику на базі фінансових управлінь, які тісно  співпрацюють з органами казначейства в процесі виконання державного та місцевих бюджетів.

З метою наближення навчального процесу до реальних умов роботи у державних установах,  на підприємствах та фірмах різних форм власності, проводяться зустрічі з практичними працівниками, які працюють у різних сферах фінансової системи України.

28 березня 2011 року відбулась зустріч студентів академічних груп  ФК-201, ФК-202  та  ФК-203 (Факультет підготовки молодших спеціалістів) з практичними працівниками Управління Державного казначейства у м. Чернівці: заступником начальника – начальником відділу видатків місцевих бюджетів Світланою Петрівною Яциною  та начальником відділу видатків та обслуговування кошторисів розпорядників коштів державного бюджету Інною Володимирівною  Воловською.


Практичні працівники надали змістовні роз’яснення про особливості організації роботи органів Державного казначейства України з установами, організаціями, підприємствами, фінансовими органами, та державними цільовими фондами, що  в подальшому сприяє швидкій адаптації випускників на робочих місцях   та забезпечує їх конкурентні переваги на ринку праці.

Інна Володимирівна Воловська ознайомила студентів з особовою справою одного з клієнтів, що обслуговується УДК у м. Чернівці, пакетом документів на виплату відпускних та заробітної плати та виписками, що щоденно формуються за операціями з коштами на рахунках розпорядників і одержувачів бюджетних коштів.

Підтримувати співпрацю запропонувала Світлана Петрівна - у майбутньому знайомити студентів, безпосередньо на базі управління, з особливостями функціонування АІС «Казна», роботою відділів доходів, видатків, бухгалтерського обліку та звітності.


Зустріч з практичними працівниками вкотре підтвердила необхідність закріплення теоретичних знань практичними навиками та знати роботу «з середини». В ході проведення таких зустрічей у студентів формується  уявлення про свою майбутню професію, саме тому кафедра фінансів, як випускова, приділяє значну увагу такій співпраці.

 

Новини кафедри
Пошук
Фінансові новини
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz