Неділя, 20.09.2020, 09:58
Кафедра фінансів Буковинської Державної Фінансової Академії
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу

 Зустріч студентів академічних груп ФК-205, ФК-206 та ФК-207 з практичними працівниками Головного управління Державного казначейства України в Чернівецькій області


14 квітня 2011 року відбулось засідання круглого столу на тему: «Ключові напрями розвитку фінансової системи України на сучасному етапі» за участю практичних працівників ГУ ДКУ  у Чернівецькій області, викладачів кафедри фінансів і студентів академічних груп 205-207, які навчаються за напрямком підготовки «Фінанси і кредит» на факультеті підготовки молодших спеціалістів.

Верховна Рада України 8 липня 2010 року прийняла новий Бюджетний кодекс України, а з 1 січня 2011 року всі відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, почали регулюватися Податковим кодексом  України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI.

Веденням у дію цих двох важливих фінансових «конституцій» внесли багато нюансів  і особливостей  у повсякденну роботу. Тому життя вимагає спільної співпраці фахівців фінансової сфери та викладацького  складу кафедри фінансів щоб підготувати майбутніх висококваліфікованих спеціалістів до роботи у фінансовій системі за новими постулатами і правилами.

Ситуація, що склалася у фінансовій, і особливо у бюджетній сфері, потребує докорінного оновлення методів формування, розподілу і використання фінансових ресурсів держави, а значить вимагає посилення інноваційної складової реформування бюджетного процесу, упровадження новаторських ідей у сфері державного управління фінансовими ресурсами за умови обмеженості ресурсної бази в Україні. Саме цим інноваціям та проблемам введення в дію нових норм  Бюджетного кодексу було присвячене засідання круглого столу.

Викладачі кафедри фінансів БДФА (Діденко В.М., Юрій Е.О., Карвацький М.В.) безпосередньо брали участь у написанні «Науково-практичного коментаря до Бюджетного кодексу України». Тому Василь Миколайович Діденко, як співорганізатор та учасник засідання круглого столу більш детально роз’яснив  учасникам про теоретичні аспекти  обраної теми зустрічі. А перший заступник начальника Головного управління Державного казначейства України у Чернівецькій області Паскар Олександр Іванович, як фахівець-практик, розповів  про практичну сторону цих інновацій, регулювання відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування, про їх виконання та контроль за дотриманням бюджетного законодавства, а також про відповідальність за порушення бюджетного законодавства.

        Серед студентів найактивнішими учасниками обговорення теми були Федунів Андрій та Яковина Анастасія (група  ФК-207),  Захарук Мирослава та  Хімійчук Оксана ( група  ФК-206).


Як і планувалось, засідання було цікавим та конструктивним.

Новини кафедри
Пошук
Фінансові новини
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz