Неділя, 20.09.2020, 10:42
Кафедра фінансів Буковинської Державної Фінансової Академії
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Форма входу

 «Бюджетна система»

 

Мета: надання знань з організації та функціонування бюджетної системи і бюджетної політики; вивчення сутності бюджетних відносин і характеру їх впливу на суспільство.

Завдання: засвоєння теоретичними знаннями з формування і використання бюджету держави, бюджетного устрою; набуття практичних навичок ведення бюджетної роботи з організації доходів, видатків, кредитування, фінансування і боргу.

Предмет: організація та функціонування бюджетної системи в Україні.

Місце в структурно-логічній схемі. Вивчення дисципліни "Бюджетна система” є необхідною умовою підготовки фахівців високої кваліфікації. Важливу роль відіграє дана дисципліна для підготовки фахівців з фінансів, банківської, митної справи, бухгалтерського обліку. Постійні зміни у сфері фінансово-кредитної системи вимагають спеціальних знань матеріалів сесій Верховної Ради України, постанов Кабінету Міністрів України, рішень місцевих органів влади, діючого законодавчого і інструктивного матеріалу з питань формування і виконання бюджету, фінансування соціально-культурної сфери, що забезпечується вивченням даної дисципліни.

Дана дисципліна є нормативною циклу професійної підготовки фахівців з фінансів,  вивчається студентами після вивчення дисципліни "Фінанси" і є базою для вивчення дисциплін "Казначейська справа", "Складання і виконання бюджетів", "Бюджетний менеджмент".

Студенти повинні знати законодавчі акти та нормативні документи з питань бюджету, порядок фінансування бюджетних установ, методику складання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ.

Студенти повинні вміти розраховувати основні виробничі показники бюджетних установ, складати та перевіряти розрахунки за категоріями видатків економічної класифікації, кошториси доходів і видатків бюджетних установ.

Для закріплення теоретичних знань і отримання необхідних навичок практичної роботи в фінансових органах, бюджетних установах передбачені практичні заняття з використанням практичного матеріалу базових установ.

Новини кафедри
Пошук
Фінансові новини
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz